çocuk-oyun-parkı-tirmanma-duvari

Çocuk Oyun Parkı Tırmanma Duvarı

Bu tasarımların fikirleri çocukların kendilerinden gelmekte, eskiden topumuz oynarken komşunun bahçesine kaçtığında, komşu amca topunuzu keserim derdi, bizde ona görünmeden bahçe duavarındaki oyuklara basarak duvarı tırmanır topumuzu alırdık.Bu tırmanma duvarı ekipmanlarıda günümüzde bu duyguyu yaşamayan çocuklar için yapılmış olsa gerek.Tek fark oyuklar yerine ufak çıkıntıların olması.Çocuklar bu çıkıntılara tutunarak ve basarak, düz bir duvara tırmanma duygusunu yaşıyor, ve çokta keyif alıyorlar.Açık ve kapalı alan çocuk oyun parkı ekipmanı olarak kullanılan ve çok rağbet gören bir oyun parkuru.

Kısa kaya tırmanış duvarları 3 metre yüksekliği geçmeyen emniyet malzemeleri gerektirmeden çocuk veya büyüklerin tırmanış yapabildikleri tırmanış alanlarıdır.

Güvenlik malzemesi olarak altında min 25 cm özel minderle ile kullanılması doğrudur, bu tip tırmanış duvarlarında düşüşler bu minderler sayesinde yumuşatılarak tırmanıcıların sakatlanmaları önlenmektedir.

Özellikle çocukların üzerinden inmek istemediği ürünlerimizle sizde çocuklar için kullanışlı alanlar yaratabilir, çocuklarımızın oyun ve aktivite saatlerini uzatabilirsiniz.

 

Oyun Parkı Yenilikler

tırmanma duvarı
Çocuk Oyun Parkı
Tırmanma Duvarı
cocuk-oyun-parkı-zıpzıp-salıncak-03
Çocuk Oyun Parkı
Ekipmanlar
cocuk-oyun-parkı-top-havuzu-03
Çocuk Oyun Parkı
Top Havuzu