Bursa Çocuk Oyun Parkı

Renkplas Park Kaydırak firmamız Bursa da üretim yapması sebebiyle, Bursa çocuk oyun parkı kurulumlarında önde gelen bir firmadır.Hızla büyüyen Bursa mızda, mahallelerimizde ihtiyaç üzerine bir çocuk oyun parkı tasarım ve uygulaması bulunmaktadır.Belediyemiz tarafından ayrılan kamusal etkinlikler alanlarında, oyun ekipmanları, fitness ekipmanları, yürüyüş yolları ve spor alanları mevcuttur.Bursa mızda yapılan yeni konut projelerindede müteahit firmalarımız çocuk oyun parkı alanlalarına özen göstermekte bu özelliklerde konut alıcıları tarafından istenmektedir.Bursa da bulunan alışveriş merkezlerinin tamamına yakınında kapalı alan ve açık alan çocuk oyun parkı bulunmakta, buralarda kurulan top havuzu, zıpzıp, kaydırak, salıncak gibi çocuk oyun parkı ekipmanlarında çocuklar oynarken aileler rahat alışveriş yapmaktadır.

Bursa çocuk oyun parkı tasarım, imalat ve montajı konusunda hizmet vermekte olan renkplas parkkaydırak markalı ürünleri ile belediyelere, okullara, otellere, alışveriş merkezlerine,restaurantlara en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Farklı ürün kategorileri, özel imalat ürünler, çocuk oyun parkı ve ekipmanlarının fiyatları hakkında teklif sayfamızdan yazarak veya 0532 251 6168 nolu telefonumuzu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Park Kaydırak RENKPLAS

Renkplas Bursa mızın Yıldırım ilçesinde Kestel'de bulunan fabrikasında rotasyon makineleri, kalıp makineleri, ahşap işleme makineleri ile bünyesinde çocuk oyun parkı üretimi yapmaktadır.Başta Bursa olmak üzere Türkiye nin her yerine çocuk oyun parkı satışı ve kurulumu konusunda hizmet sunmaya uzun yıllardır tecrübeli kadrosu ile devam etmektedir.

bursa-cocuk-oyun-parki-01

RENKPLAS ÜRÜN KATEGORİLERİ

  • Bursa Çocuk Oyun Parkı İmalat ve Satışı.
  • Bursa yatay ve dikey plastik su deposu imalat ve satışı.
  • Bursa tekstil sektörü kumaş taşıma arabaları imalat ve satışı.
  • Bursa bahçe ve kent mobilyaları imalat ve satışı.
  • Bursa açık alan fitness aletleri imalat ve satışı.

Renkplas ürün kategorileri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için www.renkplas.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

bursa-cocuk-oyun-parki-trambolin

Çevreci Tasarımlar

Çocuk oyun parkı alanları gelecek nesillerin vakitlerini geçirdikleri ve eğlenirken öğrendikleri alanlardır. Akıllıca planlanan ve kullanılan çevrede büyüyen çocuklar gelecekteki olanaklarını da daha akıllıca kullanacaklardır. Çocuklara doğal çevrede olma ve üzerinde hareket etme fırsatı verilerek, onlara çevrenin değerini bilmeleri ve ona önem vermeleri gerektiği öğretilebilir.

bursa-cocuk-oyun-parki-03

Eğitici Oyun Parkları

Oyun oynamak çocuklar için, sosyal, fiziksel ve kavramsal gelişim konusunda en iyi eğitim programıdır. Malzemeleri kullanarak, diğer çocuklarla iletişime geçerek çevrelerini kontrol etmeyi, rekabet ve eğlence duygusunu öğrenirler.

BURSA ÇOCUK OYUN PARKI
EKİPMANLARI